Бітумна черепиця – поширене дахове покриття у вигляді фігурних гонт. Складається м’яка черепиця з 6-ти прошарків, основою яких є скловолокно - армує три прошарки полімерно-бітумної маси, покритих різнобарвними базальтовими крихтами. Плитка для покрівлі не ламається при монтажі, а також її еластичність зберігається навіть у найсуворіші морози.

Стійкий колір бітумної черепиці зберігається навіть після кількох років експлуатації, оскільки в процесі виготовлення використовується найсучасніше обладнання та інноваційні процеси обробки.
Даний матеріал монтується практично без відходів і використовується для виконання завдань різної складності, незалежно від конфігурації покрівлі.
Основні переваги бітумної черепиці Акваізол:
- Довговічність експлуатації та обслуговування;
- Стійкість та гнучкість;
- Адаптивність до будь-яких погодніх умов;
- Простий монтаж;
- Тепло- та шумоізоляція;
- Співвідношення «Ціна-Якість».
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Акваизол |
| Страна производитель | Украина |
| Вид черепицы | Битумная |
| Цвет | Разные цвета |
| Додаткові характеристики | |
| Вага черепиці | 8 кг/м.кв. |
| Довжина гонта | 1000 мм |
| Кількість гонтів | 22 шт |
| Мінімальний наклін (для скатної покрівлі) | від 12° |
| Основа черепиці | Скловолокно |
| Упаковка | 3 м.кв. |
| Ширина гонта | 320 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Теплостійкість | +115°C |
Информация для заказа
- Цена: 378 ₴










