Мінеральна вата Роклайт – це утеплювач компанії Техноніколь, який широко застосовується для звуко- та теплоізоляції різноманітних конструкцій (горизонтальні, вертикальні, під нахилом) в будівництві котеджів та споруд з невеликою кількістю поверхів. Базальтова вата може бути використана для утеплення фасаду під сайдинг.
В основному ж її використовують для утеплення мансардних приміщень, підлог, перекриттів, перегородок, каркасних стін, тобто в конструкціях, де не створюються зовнішні навантаження на утеплювач.
Основою мінеральної вати служать гірські породи базальтової групи. Плити Роклайт не горять, вони є гідрофобізованими з відмінними звуко- та теплоізоляційними властивостями. Також продукція має невисоку паро- та водопроникність, високу міцність на стискання.
Монтаж мінеральної вати Роклайт є надзвичайно простим, а сам матеріал легко піддається обробці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технониколь |
| Страна производитель | Украина |
| Вид минеральной ваты | Базальтовая вата |
| Плотность | 30 кг/м3 |
| Сжимаемость, не более | 30 % |
| Теплопроводность | 0.038 Вт/мК |
| Форма поставки материала | Плита |
| Дополнительные характеристики | |
| Влажность | 0.5 % |
| Тип материала | НГ (негорючий) |
| Экологическая безопасность материала | Безопасен |
| Количество плит в упаковке | 4 шт |
| Объем упаковки | 0,288 м.куб |
| Площадь упаковки | 2,88 м.кв. |
| Размеры | |
| Длина | 1200 мм |
| Толщина | 100 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Цена: 499 ₴

