«Момент для приклеювання пінополістиролу» застосовується разом із пінополістирольними плитами різних видів. З його допомогою утеплювач можна приклеїти горизонтально чи вертикально до поверхні (стіни чи підлоги).
Суміш будівельна складається з цементу до якого додаються різноманітні мінеральні наповнювачі. Також для покращення технічних характеристик в структуру входять добавки на органічній основі.
У багатьох країнах світу ТМ «Момент» відома під найменуванням Pattex.


Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Момент |
| Страна производитель | Украина |
| Срок хранения | 12 мес |
| Тип использования | Универсальный |
| Фасовка материала | 25 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Витрата води для приготування суміші: | 5,25–5,5 л води на 25 кг сухої суміші |
| Витрата суміші для однієї технологічної операції: | 6,0 кг/м² |
| Температура застосування суміші: | від +5 °C до +30 °C |
| Час використання суміші: | не менше 120 хвилин |
| Пользовательские характеристики | |
| Морозостойкость | не менше 50 циклів |
| Міцність зчеплення з основою (повітряно-сухі умови): | не менше 0,5 МПа |
Информация для заказа
- Цена: 110 ₴


