Суха гіпсова суміш Кнауф Ротбанд – призначена для високоякісного оштукатурювання стін та стелі. Продукт є універсальним для усіх типів поверхонь: пінополістирольних, бетонних, цегляних, цементної штукатурки.
Використання штукатурки Ротбанд забезпечить ідеально гладку поверхню, яка не потребуватиме додаткового шпаклювання. Вона не розтріскуватиметься, навіть, якщо накладена товстим шаром.
Гіпсова штукатурка є надзвичайно економічною, оскільки її потрібно у два рази менше в порівнянні із поширеними цементно-піщаними сумішами.
Головною перевагою суміші є його універсальність, а саме одночасне оштукатурювання та шпаклювання. З її допомогою можливо виробити декоративні елементи, провести ремонтні роботи та роботи із відновлення пошкоджених ділянок.
Гіпсова штукатурка Ротбанд прекрасно утримує воду, що в процесі роботи не призведе до розшарування чи зневоднення розчину, навіть, при підвищених температурах.
А головне – поверхня «дихає», створюючи при цьому сприятливу атмосферу в приміщенні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knauf |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение материала | Для цементных поверхностей, Для бетона, Для кирпича |
| Состояние материала | Сухая смесь |
| Способ нанесения | Ручной |
| Тип использования | Универсальный |
| Тип по составу | Гипсовая |
| Фасовка материала (кг) | 30 |
| Пользовательские характеристики | |
| Висихання: | 7 діб |
| Прочность на изгиб | не менше 1,0 МПа |
| Прочность на сжатие | не менше 2,5 МПа |
| Упаковка | Мешок бумажный |
| Додаткові характеристики | |
| Витрата при нанесенні шару 10 мм: | ~ 8,5 кг / м.кв. |
| Максимальний розмір фракції: | до 1,2 мм |
| Товщина шару: | стіна 5 - 50 мм, стеля 5 - 15 мм |
| Щільність в затверділому стані: | ~ 950 кг / м.куб. |
- Цена: 395 ₴

