Профнастил Т-14 виготовлений з дуже міцного та високоякісного матеріалу. Володіє покращеними експлуатаційними характеристиками.
Сфера застосування металопрофілю є дуже широкою, а отже його можна застосовувати в якості покрівельного матеріалу для даху, так і облаштування огорожі.
Профнастил типу Т-14 є дуже популярним серед забудівельників, оскільки з його допомогою можна виконати завдання різноманітної складності.
Металопрофіль є простим та легким у монтажі.
Переваги використання профнастилу:
- Широкий спектр забарвлення;
- Капілярна канавка, яка забезпечує додатковий захист від протікання води;
- Стійкий до УФ променів;
- Герметичний;
- Стійкий до корозії;
- Одностороннє та двостороннє покриття.


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3,5-4,5 кг/м.кв. |
| Высота профиля | 12 мм |
| Минимальная длина листа | 300 мм |
| Покрытие | поліестер, поліестер матовий |
| Толщина металла | 0,40-0,50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Загальна ширина листа | 1160 мм |
| Корисна ширина листа | 1120 мм |
Информация для заказа
- Цена: от 279 ₴/кв.м








