Металопрофіль Т-40 це покрівельний матеріал конструкційного типу. Профнастил відмінно справляється з великими навантаженнями. Також профільовані листи Т40 надзвичайно економічні при їх використанні для середніх та великих об’ємів роботи.
З його допомогою можна облаштувати покрівлю як житлового будинку, так і промислової будівлі.
Профнастил Т40 має багато переваг. А основними з них є:
- Стійкість до корозії;
- Тривалий період експлуатації;
- Широкий спектр кольорів;
- Дво- та одностороннє покриття;
- Надійність;
- Стійкий до УФ випромінювання.
Також даний вид покрівельного матеріалу характеризується швидкістю та простотою монтажних робіт.


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3,5-4,5 кг/м.кв. |
| Высота профиля | 40 мм |
| Максимальная длина листа | 11000 мм |
| Минимальная длина листа | 300 мм |
| Покрытие | поліестер, поліестер матовий |
| Толщина металла | 0,40-0,50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Загальна ширина листа | 1120 мм |
| Корисна ширина листа | 1080 мм |
Информация для заказа
- Цена: от 299 ₴/кв.м






