Металопрофіль Т-07 надзвичайно поширений вид профільованих листів, який користується популярністю серед українських покупців. Це високоякісний продукт, який може бути виготовлений з металу різної товщини.
Універсальний профнастил Т07 має дуже широкий спектр застосування та багато переваг.
Даний матеріал є невибагливим. Стійкість до корозії та коливання температур просто вражає. Можливе як одностороннє покриття, так і двостороннє.
Також його допускається застосовувати під час виконання внутрішніх робіт.


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3,5-4,5 кг/м.кв. |
| Высота профиля | 7 мм |
| Максимальная длина листа | 5000 мм |
| Минимальная длина листа | 300 мм |
| Покрытие | поліестер, поліестер матовий |
| Толщина металла | 0,40-0,50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Загальна ширина листа | 1220 мм |
| Корисна ширина листа | 1180 мм |
Информация для заказа
- Цена: от 269 ₴/кв.м





