Металочерепиця Ретро придасть покрівлі оригінальності та ексклюзиву. Хвилі листа є високими та плавними. Широка палітра кольорів дозволить зробити зовнішній вид споруди надзвичайно естетичним.
Сфера застосування: облаштування покрівлі новобудов та реконструкції житлових будівель, які вже знаходяться в експлуатації.
З даним видом металевої черепиці дуже просто працювати та легко монтувати.
Використання металочерепиці Ретро надасть рельєфності даху. Вона є безпечною для здоров’я людини та навколишнього середовища.
Покрівля Ретро стійка до корозії, атмосферних та механічних явищ, високих навантажень.


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4-4,5 кг/м.кв. |
| Высота волны | 34 мм |
| Максимальная длина | 5970 мм |
| Минимальная длина | 480 мм |
| Покрытие | поліестер, поліестер матовий |
| Толщина металла | 0,45-0,50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вміст цинку (Zn) | 200-275 г/м.кв. |
| Загальна ширина листа | 1160 мм |
| Корисна ширина листа | 1050 мм |
| Модуль хвилі | 350 мм |
| Мінімальний кут нахилу даху | 14° (1:4) |
Информация для заказа
- Цена: от 289 ₴/кв.м










