Металочерепиця Інтегра Н20 – новий продукт на ринку покрівельних матеріалів України, який одразу приверне до себе увагу перехожих.
Особливості даної металевої черепиці:
- Особлива форма;
- Висота хвиль додає жорсткості покрівлі;
- Високі показники опору до навантажень сніги та температури;
- Широкий вибір модифікації товару;
- Гарно зберігає забарвлення;
- Тривалий період використання;
- Ідеальна імітація форми натуральної черепиці.


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4,5-5,3 кг/м.кв |
| Высота волны | 20 мм |
| Максимальная длина | 5270 мм |
| Минимальная длина | 480 мм |
| Покрытие | поліестер, поліестер матовий |
| Толщина металла | 0,45-0,50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вміст цинку (Zn) | 200-275 г/м.кв. |
| Загальна ширина листа | 1160 мм |
| Корисна ширина листа | 1040 мм |
| Марка сталі | S 250 GDR |
| Модуль хвилі | 350 мм |
| Мінімальний кут нахилу даху | 14° (1:4) |
Информация для заказа
- Цена: от 289 ₴/кв.м







