Плоский шифер – один із найпопулярніших покрівельних матеріалів серед покупців, який займає третину ринку покрівлі в Україні.
Безазбестоцементні плити мають широкий спектр застосування. Його часто застосовують в сільському господарстві, промисловості та будівництві будинків. Також з допомогою плоских листів виготовляють опалубки для фундаменту та «сухі стяжки». Плоскі листи придатні як для покрівлі, так і для внутрішнього чи зовнішнього оздоблення споруд.
Часто можна побачити як з плоского шиферу звели огорожу, паркан, сарай, альтанку, павільйон чи навіть загін для худоби. Це незамінний помічник при облаштуванні балконів та лоджій. Особливу увагу плоский шифер здобув серед власників дачних та земельних ділянок.
Даний універсальний товар володіє гарною міцністю, високою ударною в’язкістю та тривалим періодом експлуатації. Він є пожежобезпечним і стійким до різноманітних погодних умов. Іншими перевагами є: морозостійкість, шумоізоляція, економічність, простий в обробці та монтажі. А головною перевагою, у порівнянні з аналогічними товарами, є його ціна.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид профиля | Плоский |
| Вид шифера | Искусственный |
| Материал шифера | Асбестоцемент |
| Цвет | Серый |
| Размеры | |
| Длина | 1500 мм |
| Толщина | 8 мм |
| Ширина | 1200 мм |
- Цена: 515 ₴



