Пінополістирол екструдований Symmer - продукція від провідного виробника на території України.
Основним завданням компанії являється постійне підвищення якості продукції, зменшення витрат та економії часу для своїх клієнтів.
Екструдований пінополістирол виготовляється у вигляді плит світло-жовтого забарвлення.
Symmer xps напрочуд легкий та міцний матеріал, який стане у нагоді, коли тепло-, звуко- та гідроізоляція повинні бути бездоганними.
Основні переваги цього товару є:
- висока міцність;
- низька теплопровідність;
- морозостійкість;
- стабільність геометричних параметрів;
- відсутність капілярності;
- несприйнятливість до вологи;
- мала вага;
- екологічна безпека;
- стійкість до біокорозії;
- просте укладання.
Високі показники міцності, жорсткості та довговічність плит дадуть можливість експлуатувати їх при утепленні:
- підземних частин споруд;
- штукатурних фасадів;
- підлог на грунті;
- плоских дахів;
- основи під автомобільні дороги;
- залізничні насипи;
- злітних смуг аеродромів.
Оптимальне рішення для будівництва - монтаж виробів можливий при будь-яких кліматичних умовах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Symmer |
| Страна производитель | Украина |
| Класс материала по теплопроводности | Низкая |
| Теплопроводность | 0.031 Вт/мК |
| Форма поставки материала | Плита |
| Дополнительные характеристики | |
| Группа материала по горючести | Г1 (слабогорючий) |
| Коефіцієнт паропроникності | 0,015 мг/мчПа |
| Міцність на стиск при 10%-вій лінійній деформації, не менше | 0,3 МПа |
| Температура експлуатації | -50 до +75°C |
| Размеры | |
| Длина | 1200 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес упаковки | 11 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість штук в упаковці | 21 |
- Цена: 74,88 ₴





