Пінополістирол екструдований Техноплекс - ідеальна теплоізоляція приватних будинків, ремонту жилих приміщень,
в тому числі - облаштування "теплих підлог". Застосовується для теплоізоляції балконів, перегородок, в структурі підлоги.
Це один із найкращих теплоізоляційних матеріалів на дачах, квартирах.
В процесі виготовлення використовуються нанорозмірні частинки графіту, які зменшують теплопровідність матеріалу і підвищують його міцність. Саме тому плити Техноплекс світло-срібного забарвлення.
Основні переваги екструдера:
- економія коштів (за рахунок кращих теплоізоляційних характеристик в перерахунку на м. кв., у порівнянні з іншими теплоізоляційними матеріалами);
- збереження тепла в 1,5 рази ефективніше, а ніж у звичайного пінопласту, і у 2 рази ніж кам'яна чи скловата;
- стійкість до вологи;
- відсутність просідань при тривалій експлуатації;
- зручний та простий в користуванні. Велика швидкість монтажних робіт;
- стабільні параметри протягом усього терміну служби.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технониколь |
| Страна производитель | Украина |
| Вид основного сырья | Неорганическое |
| Класс материала по теплопроводности | Низкая |
| Теплопроводность | 0.032 Вт/мК |
| Форма поставки материала | Плита |
| Дополнительные характеристики | |
| Водопоглощение | 0.2 % |
| Группа материала по горючести | Г4 (сильногорючий) |
| Границя міцності при згині, не менше | 0,30 МПа |
| Коефіцієнт паропроникності | 0.01 мг/(м.ч.Па) |
| Модуль пружності | 17 МПа |
| Міцність на стиск при 10%-вій лінійній деформації, не менше | 150-250 кПа |
| Температура експлуатації | від -70 до +70 °C |
| Размеры | |
| Длина | 1180 мм |
| Толщина | 50 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес упаковки | 6,2 кг |
| Удельная теплоемкость | 1.45 кДж/(кг.°C) |
- Цена: 167,80 ₴




