Пропонуємо Вашій увазі мінеральну вату «Izolux Premium».

Плита ізоляційна українського виробництва – це продукт з найвищим показником кислотності серед схожих виробів у Європі.
Виробник теплоізоляційних матеріалів – компанія «Технологія базальту», отримали гарну репутацію серед покупців та багато схвальних відгуків. Це і не дивно, оскільки товари виготовляються на передовому обладнанні з Італії, а основою служить 100% чистий камінь базальт.
В процесі виробництва застосовуються інноваційні технології, які забезпечують створення високоякісного, довговічного, екологічного та економічного продукту. Даний будівельний матеріал володіє прекрасною звукоізоляцією, теплопровідністю.
З допомогою ізоляційних плит «Izolux Premium», Ви ефективно вирішите різноманітні питання ізоляції та зекономите до 45% на оплаті комунальних послуг.

Гарантійний термін дорівнює тривалості експлуатації будинку.
Рекомендуємо в процесі роботи захистити відкриті ділянки шкіри, користуватись спецодягом та окулярами, які прикриватимуть очі. Приміщення повинно бути добре провітрюваним.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технологія Базальту |
| Страна производитель | Украина |
| Вид минеральной ваты | Базальтовая вата |
| Плотность | 30 кг/м3 |
| Теплопроводность | 0.038 Вт/мК |
| Форма поставки материала | Плита |
| Размеры | |
| Длина | 1000 мм |
| Толщина | 100 мм |
| Ширина | 500 мм |
- Цена: 180 ₴





