Базальтові плити Технофас Котедж застосовуються як теплоізоляційний прошарок у фасадних системах із зовнішнім штукатурним шаром на будинках і спорудах, висота яких не перевищує
10 м, а також на ділянках стін, які розташовуються всередині засклених лоджій і балконів, маршів і майданчиків багатоповерхових будівель незалежно від їх висоти.
Основа Технофас Котедж – кам’яна вата (розплавлений базальт).
Даний продукт абсолютно не горить, гарно справляється із вологою (не затримує вологу всередині приміщення) та має відмінні звуко- та теплоізоляційні характеристики.
Варто зазначити, що використовуючи мінеральну базальтову вату компанії Техноніколь ви підтримаєте комфортний мікроклімат в помешканні, зменшите затрати на комунальні послуги.| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технониколь |
| Страна производитель | Украина |
| Плотность | 115 кг/м3 |
| Сжимаемость, не более | 20 % |
| Теплопроводность | 0.037 Вт/мК |
| Форма поставки материала | Плита |
| Дополнительные характеристики | |
| Влажность | 0.3 % |
| Водопоглощение | 1.5 % |
| Тип материала | НГ (негорючий) |
| Экологическая безопасность материала | Безопасен |
| Размеры | |
| Длина | 1200 мм |
| Толщина | 50 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Цена: 571 ₴



