Металочерепиця Ера вироблена з металу високої якості. Сировина має покращені показники жорсткості, а отже і металочерепиця також.
Облаштування покрівлі металочерепицею захистить її від вітру, снігу та високих температур.
Унікальна геометрія металевої черепиці Ера забезпечить точний підгін листів один до одного, уникнувши утворення щілин та зазорів. Листи можна укладати як зліва-направо, і навпаки. Форма черепиці – 5 хвиль знизу та 6 вершин.
Достоїнства металочерепиці Ера:
- Швидко відводить конденсат;
- Забезпечення циркуляції повітряних потоків;
- Ідеальна герметичність;
- Стійка до впливу корозії;
- Протидія атмосферним явищам;
- Пожежна безпека – стійка до займання.


Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4-4,5 кг/м.кв. |
| Высота волны | 25 мм |
| Максимальная длина | 5270 мм |
| Минимальная длина | 450 мм |
| Покрытие | поліестер, поліестер матовий |
| Толщина металла | 0,45-0,50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вміст цинку (Zn) | 200-275 г/м.кв. |
| Загальна ширина листа | 1210 мм |
| Корисна ширина листа | 1150 мм |
| Модуль хвилі | 350 мм |
| Мінімальний кут нахилу даху | 14° (1:4) |
Информация для заказа
- Цена: от 299 ₴/кв.м






