Газовий котел навісний ITALTHERM CITY CLASS 35 F - двоконтурний котел із закритою камерою згоряння (турбований) і двома роздільними теплообмінниками для опалення та гарячого водопостачання.
Пристрій котла включає якісні компоненти з підвищеними експлуатаційними характеристиками для тривалої і безвідмовної роботи обладнання. Пластинчастий теплообмінник з нержавіючої сталі і клапан з електроприводом дозволяють отримувати стабільну температуру гарячої сантехнічної води при використанні на кухні або у ванній кімнаті. Компактні габарити, сучасний дизайн, простота управління, можливість підключення кімнатних регуляторів, роблять даний котел незамінним, коли потрібно отримати функціональні і економічно доцільні рішення.
Погляньте на габаритні розміри. Ви не знайдете більш компактного газового котла!
- якісні комплектуючі. Тільки найкращі комплектуючі використовуються в котлах Italtherm.
- благородні матеріали. Латунна гідравлічна група, мідний первинний теплообмінник, теплообмінник ГВП з нержавіючої сталі.
- 100% продукції проходить через тестування. Всі котли запускаються і піддаються серії експлуатаційних випробувань.
- 100% Made in Italy. Вся продукція виробляється на заводі в м. Понтенуре (П'яченца), Італія.
- Відмінні ноу-хау. Більше 50 років досвіду в опалювальній промисловості.


Комплектуючі європейського виробництва
- Вентилятор (Італія)
- Теплообмінник (Італія)
- Пальник (Італія)
- 3-х ходовий клапан (Італія)
- Повітряний прессостат (Чехія)
- Розширювальний бак (Італія)
- Пластинчастий теплообмінник (Італія)
- Латунна гідравлічна група (Італія)
- Мідний первинний теплообмінник
- Газовий клапан SIT 845 (Італія)
- Нове реле протоки (Італія)
- Оригінальний європейський насос Grundfos (Данія)
Електронна плата
- Рідкокристалічний дисплей з білою підсвіткою;
- Відображення коду помилок в роботі на дисплеї;
- Вбудований в плату трансформатор розпалу;
- Контакт на кімнатний термостат;
- Дистанційне керування (дод. аксесуар);
- Можливість установки датчика зовнішньої температури (дод. аксесуар);
- GSM, радіочастотний або провідний кімнатний термостат (дод. аксесуар).
Примусове димовидалення
- Можливість регулювання максимальної потужності опалення;
- Функція антифриз для обох контурів ГВП та опалення;
- Фільтр на вході води в котел.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ITALTHERM |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 34.8 кг |
| Вид топлива | Газообразное |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Настенный |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 727 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Электрические параметры | |
| Класс защиты корпусов электронного оборудования | IPX4D |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 145 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Горячее водоснабжение | |
| Максимальная температура в режиме ГВС | 55 град. |
| Максимальное давление в режиме ГВС | 6 бар |
| Минимальная температура в режиме ГВС | 35 град. |
| Минимальный проток ГВС | 2.8 литр/мин |
| Производительность горячей воды | 18.6 л/мин |
| Отопление | |
| Максимальная температура в режиме отопления | 85 град. |
| Объем расширительного бака | 8 л |
| Додаткові характеристики | |
| Діапазон робочої температури | від 0 до +60 °C |
| Діапазон температури застосування | 35+80 °C |
| ККД при 30 % навантаженні | 92% |
| Клас NOx | 2 |
| Макс. корисна теплова потужність | 32.4 Квт |
| Макс. споживана теплова потужність | 34.5 кВт |
| Мін. корисна теплова потужність | 11.7 кВт |
| Мін. споживана теплова потужність | 13.6 кВт |
| Номінальний ККД | 94% |
| Потік подачі | 71.45 кг/г |
| СО при 0% O2 | 91.1 ppm |
| СО2 при номінальному виході | 6.9 % |
| Температура подачі | 118 °C |
| Тиск заповнення розширювального бака | 1 бар |
| Пользовательские характеристики | |
| Минимальное рабочее давление системы отопления | 3 |
- Цена: 37 500 ₴







