Кам'яна базальтова вата Термолайф Лайт Фасад 100 мм призначена для звукоізоляції та теплоізоляції.
Termolife плити використовуються для утеплення фасадів та перекриттів.
Щільність утеплювача Лайт Фасад становить 100 кг/м.куб.
Плит в упаковці - 3, а їх площа складає 1.8 м. кв.
В наявності є мінеральна вата українського виробництва товщиною 50 мм та інших виробників.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технониколь |
| Страна производитель | Украина |
| Плотность | 100 кг/м3 |
| Теплопроводность | 0.047 Вт/мК |
| Форма поставки материала | Плита |
| Дополнительные характеристики | |
| Влажность | 0.3 % |
| Водопоглощение | 1.5 % |
| Тип материала | НГ (негорючий) |
| Экологическая безопасность материала | Безопасен |
| Размеры | |
| Длина | 1000 мм |
| Толщина | 100 мм |
| Ширина | 600 мм |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴/упаковка


