Базальтова вата Технолайт Екстра 50 мм - застосовується для звуко-, та теплоізоляції горизонтальних, похилих та вертикальних конструкцій при будівництві котеджів та споруд з невеликою кількістю поверхів. Як приклад можна привести - мансарди, каркасні стіни, підлоги, перекриття та найрізноманітніші перегородки, а також багато інших конструкцій, де утеплювач не піддається дії зовнішніх навантажень. Можливе використання в якості матеріалу для утеплення фасаду під сайдинг.
Асортимент представлений базальтовими плитами товщиною 50 та 100 мм.
Матеріал надзвичайно простий в монтажі та легко піддається будь-якій обробці.
Варто зазначити такі якості мінвати Технолайт Екстра:
- низькі показники водо- та паропроникності;
- висока міцніть на стиск;
- надійність;
- довговічність.
Кількість штук в упаковці - 8. Площа плит складає 5,76 м.кв., а об'єм - 0,288 м.куб.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технониколь |
| Страна производитель | Украина |
| Плотность | 30 кг/м3 |
| Сжимаемость, не более | 30 % |
| Теплопроводность | 0.038 Вт/мК |
| Форма поставки материала | Плита |
| Дополнительные характеристики | |
| Влажность | 0.5 % |
| Тип материала | НГ (негорючий) |
| Экологическая безопасность материала | Безопасен |
| Размеры | |
| Длина | 1200 мм |
| Толщина | 50 мм |
| Ширина | 600 мм |
- Цена: 573 ₴


