Плита ГК Кнауф застосовується для влаштування легких міжкімнатних перегородок, підвісних стель, облицювання стін, в будівлях і приміщеннях з сухим і нормальним режимами вологості, а також для виготовлення декоративних виробів і звукопоглинальних конструкцій.
Основні етапи монтажних робіт:
- розмітка проектного положення конструкції з листів;
- установка каркаса з профілю для кріплення ГК листів;
- монтаж і закріплення гіпсокартонних листів на каркасі;
- закладення швів між листами і поглиблень від гвинтів шпаклівкою Фугенфюллер;
- грунтування поверхні під оздоблювальні покриття.
Переваги:
- При використанні ГК листів в процесі оздоблювальних робіт виключаються «мокрі» процеси.
- Збільшується продуктивність праці.
- Надається можливість реалізації необмежених за задумом різноманітних архітектурних рішень, включаючи пристрій криволінійних поверхонь.
- Досягається загальна економія витрат на будівництво за рахунок полегшення конструкції будівлі.
- Забезпечується не тільки екологічна чистота, але і сприятливий для людини мікроклімат в приміщенні.
- Листи «дихають», регулюють рівень вологості в приміщенні.
- Матеріал не містить токсичних компонентів і має кислотність, аналогічну кислотності людської шкіри.
- Вироби відповідають строгим світовим стандартам.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Knauf |
| Страна производитель | Украина |
| Вид гипсокартонного листа | Обычный |
| Длина | 3000 мм |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 12.5 мм |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 1200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Воспламеняемость | В2 |
| Горючесть | Г1 |
| Токсичность | Т1 |
| Додаткові характеристики | |
| Димоутворювальна здатність | Д1 |
| Маса листа | 25 кг |
Информация для заказа
- Цена: 574 ₴







Отправка с 02 июня 2026