Мембрана для фундаменту Terraplast 1,5x20м – це рулонна гідроізоляція для фундамента високої щільності (HD-PEЗ її допомогою ви досягнете систематичного провітрювання стіни та додаткової теплоізоляції підвальних приміщень. Надійний механічний захист гідроізоляції досягається у випадку вертикального монтажу. ).
Гідроізоляцію фундаменту Terraplast Plus L8 необхідно розмістити шипами до стіни. Максимально допустима глибина встановлення – 4 метри.
Основні переваги використання фундаментної мембрани:
- Високі показники міцності;
- Хімічна та біологічна стійкість;
- Стійкість до ультрафіолетового випромінювання;
- Легка та проста в монтажі та експлуатації.
Розміри рулону в наявності: 1,5х20м та 2х20м.
Для порівняння пропонуємо розглянути аналогічні товари польського виробництва: Ventfol 2x20м та 2,5х20м.
В подальшому для найдійного захисту будівлі застосовуйте геомембрану Hydrofol.
Ціна мембрани для фундаменту Terraplast
Завжди актуальні ціни та акції на гідроізоляційні матеірали для фундаментів. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів, або ж оформляйте замовлення на сайті.
Для постійний клієнтів ми пропонуємо вигідні умови співпраці та кращі ціни зі складу.
Купити мембрану для фундаменту Terraplast
На ваш вибір широкий асортимент товарів для гідроізоляції фундаменту і нетільки. Придбані у нас товари ми доставляємо Новою Пошою, Автолюксом, Ін-Таймом у такі міста та області України: Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Одеса, Дніпро, Київ та Київська область, Харків, Херсон, Запоріжжя, Миколаїв, Рівне, Чернівці та інші... Є можливість купити мембрану для фундамента, скориставшись послугою «накладений платіж»
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Masterplast |
| Страна производитель | Венгрия |
| Длина | 20 м |
| Поверхность | Профилированная |
| Тип использования | Для наружных работ |
| Форма поставляемого материала | Рулон |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 1.5 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 400гр/м 2 (±5%) |
| Толщина | ~0,35 мм (±15%) |
| Устойчивость к температурам | (-)40˚C - (+)80˚C |
| Додаткові характеристики | |
| Висота шипів | 8 мм (±10%) |
| Водонепроникність (2 kPa) | відповідний |
| Зміна розмірів при подовженні (уздовж/поперек) | ≥ 100 % / ≥ 90 % |
| Міцність на розрив (уздовж/поперек) | ≥ 200 N/ 5 см / ≥ 190 N/ 5 см / |
| Міцність на стиск (короткотривале навантаження) | ~135 kN/м 2 (або kPa) ± 10% |
| Подальша міцність на розрив (уздовж/поперек) | ≥ 250 N/ ≥ 250 N |
| Рівність | < 30 мм/10 м |
| Стійкість до статичного навантаження | ≥ 20 кг |
- Цена: 1 345 ₴





