Гнучка бітумна черепиця RoofMast призначена для пристрою нової покрівлі або ж реконструкції старої.
Ідеальний варіант для покриття скатної покрівлі:
- приватного будинку;
- прибудови;
- альтанки;
- веранди;
- лазні;
- гаражу.
В основі покрівельного матеріалу – скловолокно, бітум та гранульоване базальтове покриття.
Елементи бітумної черепиці (гонти) є стійкими до температурних коливань та володіють відмінними експлуатаційними характеристиками.

Основні переваги використання м’ягкої покрівлі RoofMast є:
- гідроізоляція;
- хороше шумопоглинання;
- довговічність;
- легкий та простий монтаж;
- вітростійкість.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Optima |
| Страна производитель | Польша |
| Вид черепицы | Битумная |
| Цвет | Коричневый |
| Размеры | |
| Длина | 1000 мм |
| Толщина | 2.7 мм |
| Ширина | 317 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вага 1м покрівельного покриття, кг | 6,8 |
| Вага упаковки, кг | 20,4 |
| Кількість гонтів в упаковці, шт. | 22 |
| Кількість м² в упаковці, м² | 3 |
| Кількість шарів черепиці, шт. | 1 |
| Основа, стеклохолст, г / м² | 120 |
Информация для заказа
- Цена: 299 ₴/кв.м


