Армована стрічка (двостороння) Delta Duo Tape D38 (38мм×50м) універсального застосування.
Унікальність даного продукту відомого німецького бренду Dorken полягає в тому, що стрічка має широкий спектр застосування та володіє чудовими технічними параметрами, а саме: високі адгезійні властивості та з легкістю приклеюється до пластику, каменю, металу, дерева. Поверхня, з якою буде застосовуватись Duo Tape D38, повинна бути гладкою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dörken |
| Страна производитель | Германия |
| Тип использования | Универсальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 50 м |
| Ширина | 38 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Температура застосування | від +5°C |
| Температура зберігання | від +5 °C до +30 °C |
| Температурна стабільність | від -40 °C до +80 °C |
Информация для заказа
- Цена: 1 210 ₴



