Вентиляційний вихід FLOW P-125 сірий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vilpe |
| Страна производитель | Финляндия |
| Додаткові характеристики | |
| Ø воздуховода | 125 мм |
| Комплект | труба з Flow-ковпаком і набір кріплення |
| Кількість алюмінієвих фільтрів: | 2 |
| Панель управління: | кнопкова |
| зовнішній Ø | 160 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр выходного отверстия | ø 150 мм или ø 120 мм |
| Количество скоростей | 3 |
| Напряжение питания | 200-230V ~50Hz |
| Обратный клапан | в стандартній комплектації |
| Освещение | LED GU10 2 x 1,5 W |
| Размер | 500 / 600 мм |
| Режим работы | відведення |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 2 094,75 ₴



