Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vilpe |
| Страна производитель | Финляндия |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр труби внутрішній: | 125 мм |
| Діаметр труби зовнішній: | 160 мм |
| Робоча напруга: | 230 V/50 HZ |
| Пользовательские характеристики | |
| Номинальная мощность | 52 W |
| Номинальный ток | 0,23 А |
| Регулировка скорости | Тиристор або дискретний перемикач |
| Скорость вращения | 2350 об/хв |
| Тип двигателя | AC (змінний струм) |
| Цвет | Коричневый |
Информация для заказа
- Цена: 6 982,50 ₴




