ОСБ плита Egger (орієнтовано-стружкова плита) – це продукт високої якості та повністю безпечний у використанні. Продукція даного бренду пройшла усі необхідні тестування та отримала відповідні сертифікати.
Сфери застосування товару:
- Стіни (внутрішні або зовнішні) – обшивка стін на стійках;
- Підлоги – настил перекриття на брусах (чорнова підлога), жорстка основа під підлогове покриття, при плаваючому укладанні підлоги та/або несуче перекриття;
- Покрівлі – обшивка суцільної покрівлі з латами або на несучі лаги;
- Сходи – сходинки (як жорстка основа).
Основні переваги плити Egger:
- Ідеально підходить для внутрішньої обробки та зовнішньої обшивки конструкцій;
- Підвищена пружність вздовж головної осі і відмінна міцність на вигин;
- Стійкість до деформації;
- Простий монтаж;
- Довготривалий термін експлуатації;
- Додає жорсткості конструкції даху;
- Низька ймовірність недоліків (тріщин, розколин, порожнин всередині плити).
Використовуючи плити від компанії Egger, Ви зможете зекономити свій час та гроші, оскільки обробка (наприклад, фарбування, розпилювання) відбувається швидко і без спеціального інструменту, а невелика кількість відходів зменшить час монтажу.
Варто зазначити, що усі експлуатаційні характеристики, стійкість до деформації і велика вантажопідйомність товару забезпечуються навіть в умовах підвищеної вологості.
Окрім OSB плити Еггер товщиною 6 мм, є можливість придбати ОСП 8 мм та 9 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Egger |
| Страна производитель | Румыния |
| Вид древесно-плитного материала | ОСП |
| Длина | 2500 мм |
| Класс эмиссии формальдегида | Е1 |
| Плотность | 600 кг/м3 |
| Предназначение | Упаковочное производство, Строительство, Производство мебели, Оформление интерьера |
| Толщина | 6 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| ОСП | |
| Вид ОСП | ОСП-3 |
- Цена: 390 ₴











Отправка с 04 июня 2026