Базальтова вата Termolife Лайт Фасад 50 мм застосовується в якості звуко- та теплоізоляційного матеріалу під час проведення робіт щодо утеплення фасаду будинку та перекриттів.
Щільність утеплювача Термолайф складає 50 кг/м.куб.
Кількість плит в упаковці - 6, а їх площа складає 3.6 м. кв.
Рекомендуємо звернути увагу на іншу пропозицію від відомого українського виробника, а саме плити з кам'яної вати товщиною 100 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технониколь |
| Страна производитель | Украина |
| Плотность | 50 кг/м3 |
| Теплопроводность | 0.047 Вт/мК |
| Форма поставки материала | Плита |
| Дополнительные характеристики | |
| Влажность | 0.3 % |
| Водопоглощение | 1.5 % |
| Тип материала | НГ (негорючий) |
| Экологическая безопасность материала | Безопасен |
| Размеры | |
| Длина | 1000 мм |
| Толщина | 50 мм |
| Ширина | 600 мм |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴/упаковка


