Супердифузійна мембрана Dachowa щільністю 115 гр/м.кв. чудова альтернатива звичайним ізоляційним даховим плівкам, а також широко розрекламованим гідробар’єрам та Стротексу 1300.
Вагомою відмінністю цієї плівки для даху від аналогів є те, що вона має ширину 1,6 метра. Тобто корисна площа в рулоні більша на 5 м.кв. Це позитивно впливає на проведення монтажних робіт, оскільки вони відбуваються швидше та з меншою кількість нахлестів.
Дахова мембрана складається із 3 шарів, володіє покращеними експлуатаційними властивостями та унікальною структурою компонентів. На відміну від інших, покрівельна плівка Dachowa не розшаровується та не руйнується впродовж тривалого терміну використання. Це відбувається завдяки інноваційній технології виробництва гідроізоляційної дифузійної мембрани.
Водонепроникність та хороша здатність пропускати пару у є поєднанні з надзвичайною міцністю, стійкістю до механічних навантажень роблять продукцію польського виробництва екслюзивною на усі 100%. Безліч переваг супердифузійної мембрани Dachowa доповнюся її низькою вартістю.
Ціна на гідроізроляційну дахову мембрану Dachowa 115 доступна для усіх, хто бажає якісно виконати "покрівельний пиріг" своєї оселі.
Ви можете в цьому особисто переконатись, проглянувши ціни на супердифузійні мембрани та схожі за призначенням мембранні плівки інших виробників.
Якщо ж ви бажаєте купити супердифузійну мембрану Dachowa 115, але виникають сумніви – телефонуйте, порівнюйте самостійно та обирайте високоякісний гідробар’єр у нашому інтернет-магазині.
Отож створіть комфорт та затишок у Вашому домі, використовуючи тільки кращі матеріали за вигідними цінами!
Якщо ж необхідно купити дахову мембрану із більшою щільністю, обирайте:
дифузійні ізоляційні плівки Dorken.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marma |
| Страна производитель | Польша |
| Длина | 50 м |
| Назначение материала | Для фасадов, Для кровли, Для стен |
| Тип использования | Универсальный |
| Форма поставляемого материала | Рулон |
| Ширина | 1.6 м |
| Упаковка | |
| Вес упаковки | 9 кг |
| Общая площадь мембраны в рулоне | 80 м2 |
| Технические характеристики | |
| Водоупорность, не менее | 1000 мм вод. ст. |
| Паропроницаемость, не менее | 2300 г/(м²*24 часа) |
| Плотность | 115 г/м2 |
| Разрывная нагрузка (по длине) | 230 Н/5 см |
| Разрывная нагрузка (по ширине) | 150 Н/5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал мембраны | Поліпропілен |
| Назначение | Гідроізоляція покрівлі |
- Цена: 1 950 ₴/рулон





