Супердифузійна дахова мембрана Dachowa 3 польського виробництва призначена для скатних ізольованих покрівель, котрі вентилюються. Дифузійна гідроізоляція складається з трьох шарів, завдяки чому є стійкою до різноманітних атмосферних факторів.
Покрывельна мембрана забезпечить надійний захист утеплювача та всієї конструкції даху.
Сучасні технології та методи виготовлення захисної мембрани збільшать експлуатаційний період використання. Покращені характеристики паропроникності та гідроізоляції дахової мембрани Dachowa 3 якісно вирізняють її серед аналогічної продукції. Спеціалізований нижній поліпропіленовий шар забезпечує додатковий захист та робить гідробар’єр більш надійним.
Супердифузійна мембрана Dachowa 3 є надзвичайно міцною та зручною в монтажі.

Варто зазначити, що покрівельні плівки польського виробництва не розшаровуються та не псуються з плином часу. Навіть, через багато років вони сумлінно виконуватимуть покладені на них функції.
Переваги застосування покрівельних плівок, таких як супердифузійні мембрани Dachowa:
- Структурна цілісність мембран та більш тривалий період використання;
- Надзвичайно високий рівень міцності та щільності покрівельної плівки;
- Максимально ефективний захист утеплювача від вологи;
- Співвідношення «Ціна-Якість».
Також рекомендуємо ознайомитись із наступними товарами:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marma |
| Страна производитель | Польша |
| Длина | 50 м |
| Назначение материала | Для фасадов, Для кровли, Для стен |
| Тип использования | Универсальный |
| Форма поставляемого материала | Рулон |
| Ширина | 1.6 м |
| Упаковка | |
| Вес упаковки | 12 кг |
| Общая площадь мембраны в рулоне | 80 м2 |
| Технические характеристики | |
| Водоупорность, не менее | 1000 мм вод. ст. |
| Паропроницаемость, не менее | 2100 г/(м²*24 часа) |
| Плотность | 150 г/м2 |
| Разрывная нагрузка (по длине) | 320 Н/5 см |
| Разрывная нагрузка (по ширине) | 210 Н/5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал мембраны | Поліпропілен |
| Назначение | Гідроізоляція покрівлі |
- Цена: 2 950 ₴/рулон







Отправка с 10 мая 2026